Nakoupíme pro vás.....

Ideální řešení pro váš bussines

Máte obchůdek či služby, ve kterých byste ocenili kvalitní a přirodní produkty z Bali? S námi je máte na dosah ruky. Vyhledáme, naceníme, zabalíme a odešleme rovnou k vám.

Jak to celé funguje?

Nehledejte v tom nic složitého. Jednoduše si vyberete zboží, které by bylo pro vaši firmu přinosnem a spolu najdeme ten správný produkt za správnou cenu, dohodneme množství, nakoupíme, zabalíme a odešleme rovnou k vám. Zboží odesíláme z Bali pomocí lodního karga a jeho doručení je cca měcíc a půl. Minimální objednávka však činí 1m3 (kubík), což je pro představu 8 beden 50x50x50 do maximálně 440kg. Popřípadě i po bednách o maximální váze do 25kg 50x50x50 leteckou dopravou do týdne. Kusový nákup není možný. Pouze velkoobchod. Pro více informací klikni zde:

Kolik vás to bude stát?

Tohle je v každém bussinesu ta nejzákladnější otázka. Nechceme vám nic skrývat ani tajit a tak se vždy vše dozvíte dopředu. Bez skrytých poplatků či hvězdiček. Vše se samozřejmě liší od druhu zboží, jeho velikosti, váhy atp. V případě nákupu 1m3/max.440kg vás výjde lodní přeprava na +-20.000,-KČ komplet až do CZ. V případě leteckého karga do týdne je cena +- dvojnásobná a zavislá od váhy. Plus je třeba také počítat s celní deklarací a platbou CLA+DPH.

A co za to vše budeme chtít my? Máme pouze jednu sazbu a to je 20% z ceny celého nákupu na Bali.

Poptávkový formulář