Drahý návštěvníku! Vítej v balijském stánku!

Moc děkuji za Tvou návštěvu, vítám Tě ve světě plném barev a ženské krásy! 

Přináším do Čech kus mého milovaného Bali v podobě ručně vyráběného balijského umění a ženské módy. Nechávám vyrábět a šít kousky, které v sobě nesou kus opravdové balijské energie. Pokoru, úctu k životu, radost, prostě kus Bali u Tebe doma nebo ve Tvém šatníku.

Ojedinělé kousky. Vždy jen několik málo kusů nebo doslova originály v jednom jediném provedení. Přesně o tom to je. Přímá podpora balijců, minisérie a hlavně RADOST.

Moje jméno je Adéla Metlická Lustyková a jsem velikou milovnicí ostrova BALI. Nyní konečně můžeš navštívit můj festivalový stánek v online podobě. 

V mém obchodě najdeš především dámskou módu, která z každé ženy udělá dokonalou ženu Bohyni, můžeš ale také pořídit předměty pro radost nebo do svého příbytku. 

 Věřím, že si vybereš kousek, který Tě chytne za srdce a bude Tvým oblíbeným společníkem, ať už doma či kdekoliv jinde. Užijte si nádhernou energii tohoto místa, ikdyž tam zrovna nejste. Mějte kus Bali vždycky u sebe. 

PS: Možná už mě znáš ve spojení s cestami na Bali nebo ochutnávkovými balijskými festivaly. Nebo tě naopak cesta na ostrov bohů Bali láká. Všechno kolem cestování najdeš pod mou značkou Essence for life„, které nyní zůstává její původní směr a téma cestování včetně cest na Bali. A všechen drobný prodej balijského zboží už najdeš jen ZDE na této stránce Nakupujzbali.cz, v tomto malém balijském online stánku, který pro Tebe tvořím ve spojení s druhým domovem mého srdce, místem, kde je dobře mojí duši, ostrovem Bali. 

Podporuji poctivou ruční práci

Balijci jsou velmi zruční a já je moc ráda podporuji v jejich práci. Každý vyrobený kus je originál, doslova umělecké dílo, které vzniká v malých výrobních dílnách, v podstatě na koleni. S péči, láskou a balijskou pokorou místních obyvatel.

Díky všem vašim nákupům můžu podporovat Balijce v jejich zručnosti, zabezpečit jim práci a pravidelné výdělky, kterými podporují život své rodiny a blízké komunity. A přesně to mě velmi těší.

Chtěli byste spolupracovat?

Máte svůj obchůdek, prodejnu či masážní salón a chtěli byste rozšířit svůj sortiment o zboží z Bali? 

Ráda se domluvím na spolupráci.